robothead_monitor_kujundus_tasutata_01

Soovid veebilehte?

me teeme veebilehti

Lihtne ja kiire veebileht

Pakume fikseeritud hinnaga isikupärastatud veebilehti koos kõige vajalikuga sinu alustava äri jaoks.

Leht kiirelt kätte, et saaksid kohe äriga tegutsema hakata.

Fikseeritud tasu eest saad sa töötava, isikupärastatud korraliku kodulehe. Kui sul kohe sisu ning pildimaterjali pole võtta, saame ka sellega aidata ja lehe ikka valmis luua.

Kui hiljem tuleb lisasoove, siis saad kõiki lehti ise muuta tasuta või küsida meie abi. Me ei loo oma lehtedele tehislikke piiranguid.

Kirjuta meile.
Ilusa ja lihtsa lehe paketi hind 590(+KM)

Veebilehe pakett

Isikupärastatud

Kõik meie lehed on isikupärastatud disainiga. Sina kirjeldad, mis sulle meeldib ning me töötame kuniks sa rahule jääd. Me kasutame küll lehtede ehitamiseks valmis template, aga võtame seda rohkem kui alguspunkti protsessis kui valmistoodet.

Lihtne hallata

Meie lehed on loodud nii, et saaksid neid ise uuendada, muuta ja hallata. Puudub vajadus iga muudatuse tegemiseks arendajaga eraldi ühendust võtta.

Samas oleme sind alati valmis aitama!

SEO-sõbralik

Seadistame lehed SEO-sõbralikuks ja kasutame modernseid SEO-tööriistu.

Meie eelseadistatud SEO on tavaliselt piisav, aga kui sul tekib soov ise eksperimenteerida, siis ka see on võimalik. Meie SEO-seadistus annab sulle vabaduse ise otsustada mida ja kuidas seadistada.

Turvalisus on alati tähtis

Kõik meie lehed on ehitatud ja seadistatud turvaliseks. Kasutame testitud lahendusi, et need püsiksid turvalised ka aastate pärast.

Mobiilisõbralik

Meie lehed on mobiilisõbralikud ja töötavad kõikide suurustega ekraanidel.

Meie loodud lehed näevad head välja nii arvutis kui ka mobiilivaates. Vastavalt kliendi vajadusele saame hoida veebilehe sisu identsena kõikidel ekraanitüüpidel või hoopis näidata mobiilis üht vaadet ja arvutis teist.

Muudetav ja uuendatav

E-poodi pole kohe vaja? Eelarves pole ruumi suure veebilehe jaoks? Ära muretse, meie loodud veebilehti saab eelarvesõbralikult uuendada ka kuude või isegi aastate pärast.

Kolm lihtsat sammu

1. Kirjuta meile

Kirjuta meile ja räägi millist lehte vajad ja millised lehed sulle meeldivad. Too näiteid.

Vastame sulle paari täpsustava küsimusega. Kui oleme esmase disainisuuna paika pannud, saame tööga alustada.

2. Teeme töö ära

Seadistame lehe ja loome lihtsad õpetused veebilehele sisu lisamiseks.

Võid ka saata meile valmis lehe sisu ning me loome selle alusel lehe esialgse versiooni.

Testime alati kogu lehte, veendumaks, et kõik töötab nii nagu peab.

3. Toetame sind

Kui veebileht on valmis, anname kliendile kaasa lihtsad ning arusaadavd juhised tulevikus lehele sisu lisamiseks.

Veebilehe haldamine ei tohiks olla ainult arendajate pärusmaa.

Miks meie?

Personaalne lähenemine

Soovime aidata luua sinu jaoks ideaalset veebilehte, mis arvestab sinu soovide, äri iseloomu ja lehe külastajate sihtgrupiga.

Järgime lehti luues alati veebiehituse parimaid tavasid.

Tehnilised lahendused

Tunneme WordPressi ja Woocommerc'i nagu oma viit sõrme. Oleme töötanud paljude integratsioonidega, alates erinevatest tarneviisidest kuni raamatupidamistarkvara integratsioonideni. Oskame soovitada valmis mooduleid, laiendada juba olemasolevaid lahendusi või ehitada täiesti uusi.

Pikaajaline tugi

Kui veebileht on valmis, ei pea meie partnerlus ilmtingimata veel lõppema. Haldame hea meelega veebilehte kuni see on vajalik – näiteks saame aidata tulevikus lehe sisu uuendustega.

Näited töödest, mis me teeme

Humanhead

Kui Robothead on justkui IT inimesed, kes on vahepeal kui Robotid, teevad piip-piip ja räägivad segast juttu, siis vahepeal on vajadus väljendada ka ennast loovamalt. Selle jagamiseks oleme kõrvale teinud meie teise lehe, mis väljendab meie loovamat poolt. Humanhead on kontrast Robotheadile, ning tegeleb ainult loov- ja käsitööga. https://humanhead.eu/

Loe rohkem

Kodulehe ise loomine

Mõnikord on eelarve tähtsam kui aeg, ning huvi ise katsetada suurem, kui vajadus lõpptoode kiirelt kätte saada. Klient pöördus meie poole sooviga saada koduleht, aga tema eelarve oli väga väike. Kliendil oli üsna hea ettekujutus sellest, mida ta saada tahtis, aga ta vajas lõpptulemuseni jõudmiseks võimalust ise  katsetada. Meie aitasime kliendil seada üles tühja WordPressi…

Loe rohkem

CurrentRMS integratsioon WooCommerce’iga

Kogu meie tehtud töö pole alati avalikult nähtav. Pool meie spetsialiteedist on e-poodide arendus ning siin on hea näide lahendusest, mille hiljuti ühe kliendi jaoks lõime. CurrentRMS on rendihaldusplatvorm ettevõtetele, kes tegelevad rentimisega. Kui CurrentRMS hetkel toetab enda toodete automaatset exporti WooCommerce’i, siis WooCommerce’ist ei liigu tellimuste info tagasi. Kuna klient kasutab kogu halduse teostamiseks…

Loe rohkem

Veebilehe värskendus Voogis

Meie eriala on küll WordPress, aga vahepeal teostame ka muid huvitavaid projekte nagu alljärgnev töö kliendiga, kelle leht asus voog.ee platvormil. Voog on väga hea platvorm neile kellele Voogi piirangud sobivad – madala hoolduskulu ning mõistliku hinnaga.Klient pöördus meie poole murega, et tema veebileht on segane. Ajaga oli sinna nii palju materjali lisandunud, et kliendi…

Loe rohkem

Kodulehe metamorfoos

Klient soovis endale juba ammu kodulehte, kus esitada oma portfooliot. Selle projekti üks põhilisi märksõnasid oli minimalistlikkus – koduleht on ainult meedium kandmaks portfoolio töid. Disain ei tohi varjutada ega ette jääda tööde esitlemisel. Klient on ka kunstilise taustaga ning pigem teab, kuidas soovib end kodulehe kaudu esindada. Meie tegime talle kiirelt kodulehe valmis, panime…

Loe rohkem

Telli veebileht